Павлівський сільський голова - Гуня Ольга Миколаївна

Обрана  сільським головою з 2006 року і працює на цій посаді по даний час.

Люди старшого покоління, звичайно ж добре пам’ятають життя села за колгоспів. Коли ніхто не замислювався: де і що береться, хто за все платить? І на сьогоднішній день відсутність колгоспів, тракторних бригад, гаражу на селі дуже помітна.  

Стан справ на території будь-якого села залежить від багатьох складових, насамперед від діяльності місцевої ради, сільського голови. 

В цьому напрямку активно працює сільський голова Гуня Ольга Миколаївна, яка зуміла організувати належну співпрацю сільської ради, виконавчого комітету з підприємствами, установами, організаціями, що знаходяться на території села. Сільський голова розпочала свою трудову діяльність на новому місці з  найблагороднішої справи  – будівництва духовного храму.

Саме  тоді  й  відчула  сповна  силу територіальної  громади,  її  єдність,  взаєморозуміння.  

Після спорудження церкви сільський голова взялася за ремонт клубу та доріг. Подали руку допомоги місцеві підприємці, жителі села, учні місцевої школи, в якій Ольга Миколаївна до обрання сільським головою була на видному й доброму рахунку, як вчитель фізики та організатор. І все ж основний тягар турбот ліг на плечі громади, яка з ним справилася гідно.

Згодом при її активній життєвій позиції відкрито дошкільний навчальний заклад «Росинка», збудовано автобусну зупинку, відкрито пам»ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 років, обгорожені сільські цвинтарі, здійснено реконструкцію сільського стадіону.

Зростання ролі громади села, керівників установ, приватних структур,  організаторська робота виконавчого комітету дали можливість забезпечити врегульованість і підконтрольність процесів  вирішення  всіх  життєво важливих проблем села, за що Гуню Ольгу Миколаївну неодноразово нагороджено грамотами та подяками обласної, районної та церковної влади. Нещодавно Гуню Ольгу Миколаївну нагороджено ювілейною медаллю «20 років незалежності України».

Логін: *

Пароль: *