Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Павлівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047431) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Павлівка
Машівський район, Полтавська область

Із проблемами павлівців Катерину Володимирівну ознайомила сільський голова Ольга Гуня

У вівторок , 13 червня, голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко відвідала Павлівку. Саме цього дня у сільській раді мав відбутися прийом громадян. І хоча місцеві жителі до керівника не зверталися , із проблемами павлівців Катерину Володимирівну ознайомила сільський голова Ольга Гуня.

Зокрема порушувалися питання ремонту доріг, побудови водогону, оренди ставків. На запрошення Ольги Миколаївни Катерина Володимирівна відвідала дошкільний навчальний заклад,будинок культури, храм Агапіта Печерського та відремонтований місток через річку Суха Лип’янка , який з’єднує  дві віддалені частини села. Відновлена  споруда є сьогодні справжньою гордістю сільського голови, адже  вимагала облаштування тривалий період. Минулого року провести роботи вдалося завдяки співфінансуванню з районного бюджету у сумі 150 тисяч грн. та ще 98 тисяч направили з місцевого. Також під час візиту працівники сільської ради отримали різноманітну  методичну допомогу.